Aktualności

3% rabatu na każde następne zakupy dla wszystkich!Kupując u nas za co najmniej 110zł otrzymasz 3% RABAT! na każde kolejne zakupy! Rabat naliczany jest automatycznie dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dokonaj zakupu dowolnych produktów na powyższą kwotę a uzyskasz automatyczny rabat 3% na każde następne zamówienie!

Szybka i wygodna wysyłka kurierem tylko 15,99zł

Szybka i wygodna wysyłka kurierem tylko 15,99zł w przypadku wpłaty na konto (przesyłki do 30kg)! Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 600zł!

Nawet 10% rabatu na wszystkie produkty

Wszystkim klientom, którzy dokonują zakupów oferujemy atrakcyjną siatkę rabatową. Oprócz powyższych rabatów obowiązuje nasz standardowa promocja:

Kupując u nas za co najmniej 110zł otrzymasz 3% RABAT! na każde kolejne zakupy! Rabat naliczany jest automatycznie dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dokonaj zakupu dowolnych produktów na powyższą kwotę a uzyskasz automatyczny rabat 3% na każde następne zamówienie!


DARMOWA WYSYŁKA!

Przy zakupie za kwotę powyżej 600zł pokrywamy koszta transportu (w przypadku wpłaty na konto, mTransferu lub innej formy zapłaty z góry)! Wysyłamy tylko i wyłącznie priorytetem lub kurierem! Ty nie płacisz ani grosza za przesyłkę! Promocja nie dotyczy rzeczy ważących łącznie ponad 30kg.

Szukasz pomocy lub porady?

Nasz zespół specjalistów jest po to, by Ci pomóc na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś początkującym akwarystom, czy bardziej zaawansowanym, zadzwoń i porozmawiaj z Nami

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail i zapisz sie na newsletter